Marvo WM103 ergonomski bežični office miš.
| SKU | 52792 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| EAN | 6932391927830 |
Nema na stanju
Cena:
999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Marvo WM103 Wireless Black - odličan bežični miš za svakodnevni rad za računarom.
Marvo WM103 Wireless Black miš poznatog brenda. Bežično povezivanje i ergonomski dizajn omogućavaju lagodan rad tokom celog dana. Miš poseduje 4 standardna tastera i podesivu rezoluciju u 3 nivoa.
Ključne karakteristike:
- Office miš
- 2.4G Wireless povezivanje
- Podesiva rezolucija
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
|---|---|
| Tip | Miš |
| Model | WN104 Black |
| Senzor | Optički |
| Broj tastera | 4 |
| Životni vek tastera | ~ 3 miliona klikova |
| Podesiva rezolucija DPI | 800/1200/1600 |
| Dimenzije | 103 x 63 x 36.6 mm |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Težina | 60 g |
| Domet | 10 m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52792 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6932391927830 |
| Konekcija | Wireless |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 1600 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
999 RSD



Login and Registration Form