MSI H510M PRO-E - matična ploča
| SKU | 33714 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Datum Izlaska | 15.02.2022 |
| EAN | 4719072883447 |
Nema na stanju
Cena:
8.890 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI H510M PRO-E - matična ploča premium brenda.
MSI H510M PRO-E matična ploča 2x DDR4 sa podržanom memorijom 2.133MHz, 2.666MHz, 2.933MHz, 3.200MHz (O.C.). Od ostalih osobina poseduje Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory.
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Matična ploča |
| Model | MSI H510M PRO-E |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1200 |
| Procesor | Intel® H510 |
| Tip memorije | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.666MHz, 2.933MHz, 3.200MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0/3.0 |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4 x SATA III |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Realtek® |
| Broj kanala (Audio) | 8 (7.1) Realtek® High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | 1x HDMI, 1x VGA, 1x PS/2, 2x USB 3.2 (Tip A) Gen1, 4x USB 2.0, 1x RJ-45 (LAN), 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, ATX 24pin, 1x USB 3.2 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 1x USB 2.0 (podrška za 2 USB 2.0 porta), 1x Front panel audio, 1x serijski port, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS jumper, 1 x TPM connector(s), 1x Chassis Intrusion connector, 1x CPU Fan Connector (4-pin), 1x System Fan Connector (4-pin), 2x System Panel connector |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 236mm x 190mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33714 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Datum Izlaska | 15.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719072883447 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel H510 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | Intel 1200 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
8.890 RSD



Login and Registration Form