ASUS PRIME H610M-E D4 - matična ploča
| SKU | 33699 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 15.02.2022 |
| EAN | 4711081514787 |
Nema na stanju
Cena:
13.590 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS PRIME H610M-E D4 - matična ploča premium brenda.
ASUS PRIME H610M-E D4 matična ploča 2x DDR4 sa podržanom memorijom 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.000MHz, 3.200MHz. Od ostalih osobina poseduje Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP).
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Matična ploča |
| Model | PRIME H610M-E D4 |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1700 |
| Procesor | Intel® H610 |
| Tip memorije | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.000MHz, 3.200MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4x SATA III |
| Ostali skladišni priključci | 2x M.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Realtek® |
| Broj kanala (Audio) | 8 (7.1) Realtek® Audio Shielding, PCB izolacija |
| Priključci na zadnjem panelu | 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA D-sub, 2x PS/2, 2x USB 3.2 (Tip A) Gen1, 2x USB 2.0, 1x RJ-45 (LAN), 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1x 8 pin 12V Power Connector, 1x USB 3.2 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 2x USB 2.0 (podrška za 4 USB 2.0 porta), 1x Front panel audio, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 14-1 pin SPI TPM header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header, 1 x RGB Header, 1 x S/PDIF Out header, 1 x speaker header, 2 x 4-pin Chassis Fan headers |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 211mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33699 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 15.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081514787 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel H610 |
| Format | Mini Tower (Micro ATX) |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.590 RSD


Login and Registration Form