| SKU | 51742 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
Thermaltake Comander C36 TG - sjajno i tiho kućište za vaš računar.
Thermaltake Comander C36 TG odlično kućište renomiranog brenda. Kućište Thermaltake Commander C36 TG je moderno kućište sa staklenim bočnim panelom i fokusom na termalnoj performansi. Ovo kućište nudi impresivan prikaz unutrašnjosti računara i mogućnost za efikasno hlađenje komponenata. Thermaltake Commander C36 TG je dobar izbor za korisnike koji traže kućište sa atraktivnim dizajnom, prozirnim bočnim panelom i dobrim sistemom hlađenja.
Ključne karakteristike:
Proziran Bočni Panel: Dolazi sa bočnim panelom od kaljenog stakla koji omogućava jasan prikaz unutrašnjosti računara i svetla komponenti.
Odlična Ventilacija: Kućište je optimizovano za dobru ventilaciju, sa opcijama za montažu ventilatora ili radijatora za vodeno hlađenje.
Prostranost: Pruža dovoljno prostora za grafičke kartice, HDD-ove, SSD-ove i druge komponente.
Modularnost: Obezbeđuje modularne kavezne konstrukcije za HDD i SSD, olakšavajući organizaciju kablova i montažu.
Specifikacija:
| Veličina | Mid-Tower |
|---|---|
| Panel | Kaljeno staklo 4mm (levo) |
| Dimenzije (VxŠxD) | 462 x 233 x 527 mm |
| Težina | 7.88 kg |
| Boja | Crna |
| Materijal | SPCC |
| Ventilatori (nazad) | 120 x 120 x 25 mm ventilator (1000rpm, 16 dBA |
| Ventilatori (napred) | 2x 200 x 200 x 30 mm ARGB ventilator (800rpm, 29.2 dBA) |
| Podrška ventlatora (napred) | 3 x 120mm , 2 x 140mm, 2 x 200 mm |
| Podrška ventilatora (nazad) | 1 x 120mm, 1 x 140mm |
| Podrška ventilatora (gore) | 1 x 120mm , 2 x 140mm |
| Podrška radijatora (napred) | 1 x 360mm , 1 x 280mm |
| Podrška radijatora (gore) | 1 x 240mm , 1 x 280mm |
| Podrška radijatora (nazad) | 1 x 120mm |
| Slotovi za proširenje | 7 + 2 |
| Max. dimenzije matične ploče | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| I/O portovi | 2x USB 3.0, 1x HD Audio, 1x RGB Switch |
| Podrška diskova | 2 x 2.5’’ (HDD Bracket), 3 x 3.5“ ili 2.5” (HDD Bracket) |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 51742 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |



Login and Registration Form