Kućište gejming brenda AQIRYS futurističkog dizajna sa 5 ugrađenih ARGB ventilatora.
| SKU | 35600 |
|---|---|
| Brend | AQIRYS |
| Datum Izlaska | 10.10.2022 |
| EAN | 5949161380642 |
Nema na stanju
Cena:
11.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
AQIRYS Pollux - Futurističko kućište za računar.
Prazno kućište novog brenda AQIRYS. Format kućište je Midi Tower, a igrađeno je od čelika i stakla. Dimenzija kućišta su 615mm x 540mm x 240mm. Kućište je srednjih gabarita tako da u njega mogu stati grafike maksimalne dužine od 350mm i procesorska hlađenja maksimalne visine od 175mm.
Kućište je open-air dizajna sa dosta agresivnim linijama. Dolazi sa prethodno istaliranih 3 ARGB ventilatora i ARGB kontrolerom koji možete kontrolisati putem daljinskog upravljača.
Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Kombinacija čelika i stakla
- 1x 120mm ARGB ventilator na Prednjoj strani
- 2x 120mm ARGB ventilator na Poleđini
- Airflow dizajn

Specifikacija:
| Proizvođač | AQIRYS |
| Tip | Kućište |
| Model | Pollux |
| Format kućišta | Midi-Tower |
| Dimenzije | 615mm x 540mm x 240mm |
| Težina | 9kg |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 1 |
| Ležišta za ventilatore (Prednja strana) | 2x120mm |
| Ležišta za ventilatore (Poleđina) | 2x120mm |
| Ležišta za ventilatore (Gornja strana) | 2x120mm |
| Ugrađeni ventilatori (Prednja strana) | 1x120mm ARGB |
| Ugrađeni ventilatori (Poleđina) | 2x120mm ARGB |
| Priključci (napred) | 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, HD Audio, LED dugme |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 350mm |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 175mm |
| Materijal | Čelik, Kaljeno staklo |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 35600 |
|---|---|
| Brend | AQIRYS |
| Vrsta | Kućište |
| Datum Izlaska | 10.10.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5949161380642 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.999 RSD



Login and Registration Form