DeepCool LT720 White, premium vodeno hlađenje za tvoj računar.
| SKU | 38974 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412728108 |
Nema na stanju
Cena:
18.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool LT720 White vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje premium brenda DeepCool. Dimenzije kulera su 402 × 120 × 27 mm. Sve što želiš od hladnjaka za procesor na jednom mestu - visoke performanse i nizak nivo buke.
Ključne karakteristike:
- Nivo buke 32.9 dB(A)
- Aluminijumski kuler
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | LT720 White |
| Boja | Bela |
| Podržani procesori | AMD i Intel |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 94mm × 80mm × 68 mm |
| Dužina cevi | 410 mm |
| Ventilatori | 3 |
| Dimenzije | 402mm × 120mm × 27 mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 500~2250 RPM±10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 85.85 CFM |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 3.27 mmAq |
| Ventilatori (nivo buke) | 32.9 dB(A) |
| Težina | 1.856 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38974 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412728108 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
18.499 RSD



Login and Registration Form