| SKU | 51109 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412728221 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
DeepCool AK620 Digital - Dobrodošao u budućnost vazdušnog hlađenja!
Duboko u svetu gaming-a, toplota je neprijatelj svakog igrača. Srećom, DeepCool AK620 je ovde da se postara da tvoj procesor ostane hladan i stabilan, bez obzira na intenzitet tvoje gejming sesije. Ovaj hladnjak je dizajniran da impresionira, kako svojom funkcionalnošću, tako i estetikom. Sjajne RGB svetlosne efekte možeš prilagoditi kako želiš i učiniš svoju gaming postavku još privlačnijom. Sa najnovijim trendom u svetu vazdušnih hlađenja dolazi integrisani displej na kućištu hladnjaka, koji olakšava praćenje rada računara i u isto vreme daje modernu crtu estetici. DeepCool AK620 Digital, sve najbolje u jednom pakovanju, preformanse i dizajn!
Ključne karakteristike:
- 2x 120mm ventilatora
- Digitalni displej za prikazivanje temperature procesora
- ARGB osvetljenje
- <= 28dbA buke
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Hladnjak |
| Model | AK 620 Digital |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4, AMD AM5, Intel®1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1200, Intel 1700, Intel 2011, Intel 2011-v3, Intel 2066 |
| Broj toplotnih cevi | 6 |
| Tip | Aktivan |
| Ventilatori | 2 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 500rpm - 1.850rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 68.99 cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.19mmH2O |
| Ventilatori (nivo buke) | <=28dBA |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 129mm x 138mm x 162mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | ARGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 51109 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412728221 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Boja | Crna |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form