| SKU | 54191 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 1200130006593 |
JBL Spinner BT - Uživaj u neverovatnom zvuku na JBL gramofonu!
JBL Spinner BT - probudi se uz JBL! JBL Spinner BT Black je elegantan gramofon koji spaja klasični šarm vinila sa modernom tehnologijom. Sa mogućnošću reprodukcije vinila i Bluetooth konekcijom, ovaj gramofon pruža fleksibilno audio iskustvo. Uživajte u reprodukciji vaših omiljenih ploča ili bežično strimujte muziku sa pametnog telefona ili drugog uređaja. Integrisani pojačavač i stereo zvučnici pružaju čist i jasan zvuk, dok elegantan dizajn čini ovaj gramofon atraktivnim dodatkom za svaki enterijer. Spinner BT Black je jednostavan za korišćenje, sa intuitivnim kontrolama za podešavanje brzine i jačine zvuka. Uživajte u najboljem iz oba sveta sa JBL Spinner BT Black gramofonom - spojite se sa prošlošću uz vinil i uživajte u modernim mogućnostima Bluetooth reprodukcije.

Ključne karakteristike:
- Gramofon sa remenskim pogonom sa preklopnim ugrađenim fono pretpojačalom
- Komponente za reprodukciju ploča visokog kvaliteta izrade
- Ugrađeni Bluetooth 5.2 predajnik sa aptX HD kodiranjem za jasnu bežičnu reprodukciju na kompatibilnim zvučnicima, zvučnim trakama, slušalicama
- RCA izlaz za žičanu vezu sa pojačalom, prijemnikom, fono pretpojačalom ili zvučnicima sa napajanjem
- Funkcija auto-stop zaustavlja rad kada dođe do kraja audio zapisa
- Poseduje poklopac za prašinu koji se može skinuti.
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Gramofon |
| Model | Spinner BT |
| Boja | Crna |
| Bluetooth | Da 5.2 |
| Brzine | 33 1/3, 45 o/min |
| Tip kertridža | MM(pokretni magnet) |
| Vrsta pogona | Belt drive |
| Odnos signal-šum | >65dB |
| Tip konektora | RCA |
| Opšte | Auto/stop funkcija Audio-Technica AT3600L uložak sa pokretnim magnetom Napajanje: 12 V DC 1 A |
| Dimenzije | 15.5 x 43.5 x 36.8 cm |
| Masa | 5.3 kg |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 54191 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Gramafon |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 1200130006593 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Višebojna |



Login and Registration Form