| SKU | 29123 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8886419332992 |
RAZER Deathadder V2 Pro Ergonomic Wireless gejmerski miš - san svakog FPS igrača!
Razer Deathadder V2 gejmerski miš je naslednik najprodavanijeg Razer modela u istoriji (preko 10 miliona prodatih primeraka). Sada dolazi sa još boljim odzivom i dugotrajnijim tasterima u odnosu na svog prethodnika. Zadržao je izuzetnu ergonomiju za držanje dlanova, a sada dolazi sa infracrvenim optičkim svičevima koji se aktiviraju sa odzivom od neverovatnih 0.2 milisekunde. Novi poboljšani senzor ima 20,000 DPI vodećih u industriji sa tačnošću rezolucije 99,6%, čime se obezbeđuje doslednost čak i najfinijih pokreta ovog ergonomskog miša. Opremljen inteligentnim funkcijama, senzor postaje još precizniji, omogućavajući akutni nivo preciznosti za pobede. Kabl Razer DeathAdder V2 ima veću fleksibilnost i osmišljen je da proizvodi minimalno povlačenje, tako da možete izvršiti brže i fluidnije pomeranje za veći stepen kontrole. Trajanje baterije je do 120h. Na raspolaganju Vam je 8 programbilnih tastera koji se lako podešavaju preko Razer Synapse 3 softvera. Stope miša su poboljšane i sada su pravljene od PTFE materijala. Mogućnost skladištenja do 5 različitih konfiguracija u ugrađenu memoriju - budite uvek spremni za nadmetanje. Naravno, tu je i prelepo Razer RGB Chroma pozadinsko osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- 8 programblnih tastera putem Razer Synapse 3 sofvera
- Poboljšani naslednik najprodavanijeg miša u istroriji Razer kompanije
- Speedlex kabl
- Instinktivan skrol
- Optički tasteri visoke izdržljivosti do 70 miliona klikova i odzivom od čak 0.2 milisekudne
- 120h trajanje baterije

Više o Razer Optičkim svičevima možete pogledati na sledećem klipu:
Poređenje Razer Deathadder Elite i Razer Deathadder V2:

Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Deathadder V2 Pro Wireless Ergonomic |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Žično, Bluetooth, HyperSpeed Wireless |
| Trajanje baterije | 120h |
| Dužina kabla | 2.1 m Speedflex kabel |
| Broj tastera | 8 |
| Programbilnost tastera | Da, svih 8 putem Razer Synapse 3 |
| Izdržljivost tastera | ~ 70 miliona klikova optički switchevi |
| Simetričnost | Ne, dizajniran za desnoruke igrače |
| Senzor | Razer 5G optical sensor |
| Rezolucija | Podesiva, 400/800/1600/2400/3200 DPi |
| Osvetljenje | RGB, 16.8 miliona boja, 14 Razer Chroma zone |
| Odziv (poling rate) | 0.2ms/1000Hz |
| Brzina praćenja | 650 IPS |
| Ubrzanje | 50 G |
| Softver | Razer Synapse 3 |
| Dimenzije | 127 x 61.7 x 42.7 mm |
| Težina | 88 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
| SKU | 29123 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419332992 |
| Konekcija | Bluetooth, USB, Wireless |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 20000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |



Login and Registration Form