Genesis KRYPTON 500 - gejmerski miš
| SKU | 30883 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969407082 |
Nema na stanju
Redovna cena :
2.999 RSD
2.249 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 750 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis KRYPTON 500 - gejmerski miš // Super cena.
Gaming miš Genesis KRYPTON 500 sa samo 98 grama spada u red lakših miševa na tržištu. Ima izuzetno brz odziv od samo 1ms i sa ubrzanjem od 20G predstavlja više nego dobar miš za svoj cenovni rang. Opremljen je sa PMW3325 optičkim senzorom podesive rezolucije do 7200 DPi, a ima i prelepo RGB osvetljenje.Softver je prilično napredan pa tako možete sebi kreirati zasebne tastere za snajpersku paljbu, trostruki klik, Fire taster i slično. Poseduje i zasebnu memoriju tako da svoje profile, tako da jednom kada ga programirate nećete imati više problema. Tasteri su izuzetno izdržljivi i bićete mirni ~ 10 miliona klikova.
Ključne karakteristike:
- Fenomenalan odnos cena-kvalitet
- Podesiva rezolucija do 7200 DPi
- 7 programbilnih tastera
- RGB pozadinsko osvetljenje
- Izuzetno brz i lagan miš
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Krypton 500 |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 180 cm |
| Boja | Crna-crvena |
| Senzor | Optički, PMW3325 |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, RGB |
| Broj tastera | 7 programbilnih |
| Izdržljivost tastera | ~ 10 miliona klikova |
| Frekvencija | 1000 Hz |
| Maksimalna brzina praćenja | 100 inča/s |
| Ubrzanje | 20 G |
| Podesiva rezolucija | Da, 200-7200 DPi |
| Dimenzije (V x Š x D) | 68 x 130 x 41 mm |
| Težina | 98 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 30883 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969407082 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 7200 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
2.999 RSD
2.249 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 750 RSD



Login and Registration Form