GenesisGM34X - gejmerski miš
| SKU | 29483 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969401097 |
Nema na stanju
Cena:
1.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis GM34X - gejmerski miš // Super cena.
Gaming miš Genesis GM34X koji ima podesivu rezoluciju do 2.000 DPi. Frekvencija odziva mu je 500 Hz, a dužina kabla mu je 2 m. Poseduje 6 programbilnih tastera.
Ključne karakteristike:
- Ergonomičan dizajn
- Podesiva rezolucija do 2.000 DPi
- 6 programbilnih tastera
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | GM34X |
| Povezivanje | Žično |
| Dužina kabla | 2 m |
| Boja | Crna |
| Senzor | Optički |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Broj tastera | 6 programbilnih |
| Izdržljivost tastera | ~ 5 miliona klikova |
| Frekvencija | 500 Hz |
| Podesiva rezolucija | Do 2.000 DPi |
| Dimenzije (V x Š x D) | 37 x 69 x 115 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 29483 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5901969401097 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 2000 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.199 RSD



Login and Registration Form