Marvo GT84 Wireless PS4/PS3 bežični multiplatformski džojstik.
| SKU | 52828 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| EAN | 6932391925744 |
Nema na stanju
Cena:
3.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Marvo GT84 - bežični gamepad kompatabilan sa Sony PS3, Sony PS4 konzolama i PC računarima.
Marvo GT84 bežični gamepad. Ima ergonomski oblik koji se udobno prilagođava vašim rukama, omogućavajući vam da igrate duže periode bez nelagode. Gamepad je opremljen antiderapantnim premazom koji pruža siguran zahvat i sprečava klizanje tokom intenzivnih igara. Na gamepadu se nalaze standardni tasteri raspoređeni na način koji je poznat igračima. Tu su D-pad za precizno kretanje, analogni štapovi za kontrolu likova, kao i tasteri za akciju (A, B, X, Y) i tasteri za rame (L1, L2, R1, R2) koji omogućavaju brze reakcije i akcije tokom igre. Kompatabilan sa PS3, PS4 konzolama.
Ključne karakteristike:
- Bežični džojstik
- Kompatabilan sa PS3 i PS4 konzolama
- 6 sati autonomije baterije
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
|---|---|
| Tip | Gamepad |
| Model | GT84 |
| Povezivanje | Wireless. USB |
| USB port | USB 2.0 |
| Tasteri | 15 |
| Dužina kabla | 0.8 m |
| Vibracija | Da |
| Senzor | D-Sensor, G-Sensor |
| Baterija | 600mAh |
| Interfejs | EXT support, 3.5 mm jack |
| Zvučnik | Built-in mono speaker, 6/8?-1w |
| Kompatabilnost | PS3/PS4 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52828 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| Vrsta | Gamepad |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6932391925744 |
| Platforma | PC, Playstation 4 |
| Konekcija | Wireless |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.799 RSD



Login and Registration Form