| SKU | 38402 |
|---|---|
| Brend | Elegoo |
| EAN | 8605042610310 |
3D štampač Elegoo Neptune 3 Plus - Pronađi model i prebaci ga u stvarnost!
Ovaj 3D štampač ti daje dovoljno prostora da bez problema raspoređuješ svoje otiske, štampaš veće modele ili vršiš serijsko štampanje sa visokom efikašnošću, dok je obim izrade 320 mm x 320 mm x 400 mm. Neptune 3 Plus poseduje ekstruder sa dva zupčanika koji mu daju mogućnost boljeg prianjanja na filamente i snažnu silu guranja za glatkije uvlačenje filamenata. To rezultuje stabilnijem i preciznijem štampanju i smanjuje u velikoj meri rizik blokade mlaznica. Možeš koristiti PLA, ABS, PETG, pa čak i fleksifilne filamente kao što je TPU.
Neptune 3 Plus koristi beskontaktni senzor visoke preciznosti za prikupljanje podataka o odstupanju na 9 (7x7) tačaka žarišta, a zatim automatski podešava visinu Z-ose kako bi kompenzovao bilo kakve moguće nepravilnosti i neravnine štampanog sloja koji dobijaš kao rezultat. Pored toga, postoje i dugmad za ručno uvrtanje ispod grejne ploče za okretanje ležišta za štampanje jednim obrtom. Zahvaljujući tome, dobijamo savršen otisak prvog sloja.

Magnetna platforma sa specijalnim premazom PEI i limom koji je sačinjen od opružnog čelika, kao rezultat daju savršeno prianjanje i sprečavanje savijanja. Grejnik na ovom štampaču je snage od 420W i u kratkom vremenskom periodu dolazi do temperature do 100 stepeni.
Za stabilnost, tačnost i glatku štampu su zaduženi dvostruki sinhronizovani vodeći zavrtaji i pogon sa dva motora. Sa STM 32-bitnom matičnom pločom, ose pokreću tihe drajvere kako bi se smanjila buka štampanja. Neptune 3 Plus takođe poseduje i ekran osetljiv na dodir od 4,3 inča i njime se može upravljati ručno. Pored toga, ugrađena je i funkcija za pregled modela štampanja pre nego što pustiš u štampu i na njemu isto možeš i da pratiš kako se tvoje štampanje odvija u realnom vremenu. Izaberi omiljenu figuru, držač za telefon ili predmet koji ti je neophodan i pretvori ga u stvarnost!
Specifikacija:
| Proizvođač | Elegoo |
| Tip | 3D štampač |
| Model | Neptune 3 Plus |
| Tehnologija štampe | FDM(Fused Deposition Modeling) |
| Brzina štampe | 30-180 mm/s |
| Veličina štampe | 320 mm x 320 mm x 400 mm |
| Radna površina | 330 mm x 330 mm |
| Dimenzije | 578 mm x 533 mm x 640 mm |
| Napon | 100-240V 50/60Hz |
| Masa | 14.2 kg |
| Dodatno | 4,3" HD kapacitivni ekran u boji |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 38402 |
|---|---|
| Brend | Elegoo |
| Vrsta | 3D Štampač |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8605042610310 |
| Boja | Crna |
| Model | Štampač filament |



Login and Registration Form