| SKU | 38410 |
|---|---|
| Brend | Elegoo |
| EAN | 8605042610327 |
3D štampač Elegoo Neptune 3 Max - Pronađi model i prebaci ga u stvarnost!
Ovaj 3D štampač ti daje dovoljno prostora da bez problema raspoređuješ svoje otiske, štampaš veće modele ili vršiš serijsko štampanje sa visokom efikašnošću, dok je obim izrade 420 x 420 cm x 500 mm. Neptune 3 Max poseduje ekstruder sa dva zupčanika koji mu daju mogućnost boljeg prianjanja na filamente i snažnu silu guranja za glatkije uvlačenje filamenata. To rezultuje stabilnijem i preciznijem štampanju i smanjuje u velikoj meri rizik blokade mlaznica. Možeš koristiti PLA, ABS, PETG, pa čak i fleksifilne filamente kao što je TPU.
Neptune 3 Max koristi beskontaktni senzor visoke preciznosti koji automatski skenira 63 tačke žarišta, kako bi kompenzovao sve neravnine i nedoslednosti platforme za štampanje. Pored toga, postoje i dugmad za ručno uvrtanje ispod grejne ploče za okretanje ležišta za štampanje jednim obrtom. Zahvaljujući tome, dobijamo savršen otisak prvog sloja.

Za stabilnost, tačnost i glatku štampu su zaduženi dvostruki sinhronizovani vodeći zavrtaji i pogon sa dva motora. Sa STM 32-bitnom matičnom pločom, ose pokreću tihe drajvere kako bi se smanjila buka štampanja. Neptune 3 Max takođe poseduje i ekran osetljiv na dodir od 4,3 inča i njime se može upravljati ručno. Pored toga, ugrađena je i funkcija za pregled modela štampanja pre nego što pustiš u štampu i na njemu isto možeš i da pratiš kako se tvoje štampanje odvija u realnom vremenu. Izaberi omiljenu figuru, držač za telefon ili predmet koji ti je neophodan i pretvori ga u stvarnost!
Specifikacija:
| Proizvođač | Elegoo |
| Tip | 3D štampač |
| Model | Neptune 3 Max |
| Tehnologija štampe | FDM (Fused Deposition Modeling) |
| Brzina štampe | 30-180 mm/s |
| Veličina štampe | 420 mm x 420 mm x 500 mm |
| Dimenzije | 658 x 632 x 740mm |
| Snaga | 500 W (PFC) |
| Masa | 17.7kg |
| Dodatno | 4.3'' kapacitivni ekran osetljiv na dodir |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 38410 |
|---|---|
| Brend | Elegoo |
| Vrsta | 3D Štampač |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8605042610327 |
| Boja | Crna |
| Model | Štampač filament |



Login and Registration Form