Acer 24.5" EK251QEB monitor - pouzdan i kvalitetan monitor od 24.5 inča, savršen za svakodnevne potrebe, rad i zabavu.
| SKU | 56390 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| EAN | 4711121943744 |
Nema na stanju
Cena:
13.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Monitor Acer 24.5" EK251QEB - Za vrhunski doživljaj gaminga i multimedije!
Ovaj monitor donosi savršeno iskustvo gaminga i multimedije. Uživajte u živopisnim bojama i oštrim detaljima zahvaljujući Full HD rezoluciji (1920 x 1080) i IPS panelu koji pruža široke uglove gledanja od 178 stepeni. Ovaj monitor dolazi sa tehnologijama kao što su Flicker-free, BlueLightShield, Acer ComfyView i Acer VisionCare, koje smanjuju naprezanje očiju tokom dužeg korišćenja.

Specifikacija:
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
|---|---|
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (VRB) |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Ostalo | Flicker-free, 99%(sRGB), BlueLightShield, Acer ComfyView, Acer VisionCare, Low Dimming |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 56390 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711121943744 |
| Konekcija | HDMI, VGA |
| Dijagonala | 25'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 100Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.999 RSD


Login and Registration Form