Razer miševa. Kompanija Razer nudi novi gamerski miš nazvan Razer Naga Epic Chroma koji je namenjen prevashodno gejmerima koji igraju MMO igre. Novi miš Razera donosi najnapredniji senzor u svetu MMO gejminga, a radi se o Razer 5G laserskom senzoru koji ima praćenje od 16000 DPI pa do 1 DPI.
| SKU | 8844 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8886419331834 |
Nema na stanju
Cena:
19.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Naga Eoic Chroma - bežični gejmerski miš - epski san svakog MMORPG igrača
Razer Naga Epic Chroma miš je optimizovan na multi-display podešavanja sa ultra-visokom rezolucijom te se poručuje da je idealan za MMO gejming. Miš ima 12 mehaničkih tastera, a ukupno ima 19 MMO optimizovanih programabilnih tastera. Svi proizvodi iz Chroma serije, pa i Naga miš imaju 16.8 miliona prilagodljivih boja i širok spektar efekata, a sve to je omogućeno kroz Razerov Synapse softver.

Ključne karakteristike:
- 4G Razrer tehnologija visoke rezolucije
- 19 MMO optimizovanih programbilnih tastera čine ovaj miš idealnim za MMO gaming
- 12 mehaničkih tastera garantuju dug životni vek
- Neograničeno LAG-free kretanje
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Wireless gejmerski miš |
| Model | Naga Epic Chroma |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Bežično 2.4GHz i žično USB |
| Autonomija baterije | ~20 h |
| Dužina kabla | 2.1 |
| Broj tastera | 19 MMO prograbmilnih, Razer mehanički switchevi (12 tastera) |
| Izdržljivost tastera | ~50 miliona klikova |
| Simetričnost | Ne, namenjen desnorukim igračima |
| Senzor | Optički |
| Rezolucija | Podesiva 4G, do 8200 DPi |
| Osvetljenje | Razer Chroma RGB pozadinsko osvetljenje sa 16.8 miliona boja |
| Odziv (poling rate) | 1ms/1000Hz |
| Brzina praćenja | 200 IPS |
| Ubrzanje | 50 G |
| Softver | Razer Synapse |
| Dimenzije | 119 x 75 x 43 mm |
| Težina | 150 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Unboxing možete pogledati ovde:
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 8844 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419331834 |
| Konekcija | USB, Wireless |
| Tip miša | Laserski |
| DPI | 8200 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
19.999 RSD


Login and Registration Form