Uživaj u stvarnom surround zvuku bez muke sa dodatnim žicama i strujnim vezama. Savršen soundbar za sve sjajne momente u tvom životu!
| SKU | 50899 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281957253 |
Nema na stanju
Cena:
44.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Zvučnik JBL Soundbar 2.1 Deep Bass - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Impresivnih 300 W ukupne snage sistema daje ti kontrolu. Tvoji filmovi i muzika nikada nisu zvučali tako dobro. JBL Surround Sound trenutno oživljava filmove, igre, sport i muziku. Nadogradi na impresivno zvučno iskustvo za tvoj TV bez dodatnih žica ili zvučnika. Zašto samo slušati bass kada možeš da ga doživiš? Bežični sabvufer od 6,5 inča daje dubok, uzbudljiv zvuk!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | JBL Soundbar 2.1 Deep Bass |
| Boja | Crna |
| Napajanje | 100 - 240V AC, ~ 50/60Hz |
| Povezivanje | Bluetooth 4.2, Type A |
| Frekvencija | 40Hz - 20KHz |
| Bluetooth frekvencija | 2402MHz-2480MHz |
| Ukupna snaga | 300W |
| Dimenzije | 965 x 58 x 85 mm |
| Masa | 2.16 kg (Soundbar), 5.67 kg (Subwoofer) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50899 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Soundbar zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281957253 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
44.499 RSD



Login and Registration Form