Harman/Kardon ONYX Studio 6 Grey - prenosivi bluetooth zvučnik
| SKU | 29911 |
|---|---|
| Brend | harman / kardon |
| EAN | 6925281959844 |
Nema na stanju
Cena:
28.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Harman/Kardon ONYX Studio 6 Grey - prenosivi bluetooth zvučnik / promotivna cena.
ONYX Studio 6 bluetooth prenosni zvučnik predstavlja odvažan stil i veoma moćan zvuk. Sa svojim novim dizajnom, i sa drškom, veoma je lako prenositi ga. Poseduje IPX7 Vodootpornost tako da ne morate brinuti gde da ga stavljate. Pruža do 8h neprekidnog puštanja muzike, a maksimalno vreme punjenja mu je 5h. Sa svojim predivnim dizajnom, Harman/Kardon Onyx Studio 6 će se uklopiti savršeno u svačiji dom.

Ključne karakteristike:
- Odvažan stil i prenosiv dizajn
- IPX7 vodootporan i otporan na prašinu
- Bežični bluetooth streaming
Specifikacija:
| Proizvođač | Harman/Kardon |
| Tip | Zvučnik |
| Model | ONYX Studio 6 |
| Boja | Siva |
| Povezivanje | Bluetooth 4.2 |
| Frekventni odziv | 50 Hz - 20 kHz |
| Dimenzije | 284 x 291 x 128 mm |
| Težina | 2940 g |
| Vreme punjenja | 5 h |
| Trajanje baterije | Do 8 h |
| Snaga | 50 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29911 |
|---|---|
| Brend | harman / kardon |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281959844 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Siva |
| Snaga | 50 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
28.799 RSD



Login and Registration Form