MSI MPG CORELIQUID K240 V2 - vodeno hlađenje
| SKU | 34127 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Datum Izlaska | 06.04.2022 |
| EAN | 4719072862862 |
Nema na stanju
Cena:
26.490 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI MPG CORELIQUID K240 V2 vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje renomiranog brenda MSI. Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 94.66mm x 83.36mm x 94mm. Poseduje sve što želite od vodenog hlađenja, od kvalitetnih materijala pouzdane izdržljivosti do vrhunske tehnologije odvođenja toplote. Poseduje 2.4 LCD displey i Asetek pumpu sedme generacije. TORX Fan 4.0 su inovativni MSI hladnjaci izgrađeni da proizvode još manje buke.

Ključne karakteristike:
- 2.4 LCD displey
- Torx Fan 4.0
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | MPG CORELIQUID K240 V2 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1366, Intel® 2011, Intel® 2011-3, Intel® 2066 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 94.66mm x 83.36mm x 94mm |
| Pumpa (nivo buke) | <20dBA |
| Radijator (dimenzije) | 272.5mm x 120mm x 27mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 2 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 0 ~ 2500 RPM |
| Ventilatori (protok vazduha) | 77.4 CFM |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 4.29 mmH2O |
| Ventilatori (ležište) | Two Ball Bearing |
| Ventilatori (osvetljenje) | ARGB |
| Ventilatori (nivo buke) | 39.9 dBA |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 34127 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 06.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719072862862 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | Nema |
| Materijal | Aluminijum, Bakar, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
26.490 RSD


Login and Registration Form