MSI MEG CORELIQUID S360 - vodeno hlađenje
| SKU | 34124 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Datum Izlaska | 06.04.2022 |
| EAN | 4719072859466 |
Nema na stanju
Cena:
43.190 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI MEG CORELIQUID S360 vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje renomiranog brenda MSI. Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 95mm x 95mm x 54mm. Poseduje sve što želite od vodenog hlađenja, od kvalitetnih materijala pouzdane izdržljivosti do vrhunske tehnologije odvođenja toplote. Poseduje 2.4 inčni IPS displey i Asetek pumpu sedme generacije. Meg Silent Gale P12 su inovativni MSI hladnjaci poslednje generacije izgrađeni da proizvode još manje buke.

Ključne karakteristike:
- 2.4 inčni displej sa prikazom gif, mp4, slike, teksta, trenutne temperature, itd.
- Meg Sile Gale P12 hladnjaci sa malo buke
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | MEG CORELIQUID S360 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, AMD® TR4, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1700, Intel® 2011, Intel® 2011-3, Intel® 2066, SP3, sTRX4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 95mm x 95mm x 54mm |
| Pumpa (nivo buke) | 21dBA |
| Radijator (dimenzije) | 394mm x 120mm x 27mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 3 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 0 ~ 2.000 RPM |
| Ventilatori (protok vazduha) | 56 CFM |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.21 mmH20 |
| Ventilatori (ležište) | Hydro Dynamic Bearing |
| Ventilatori (osvetljenje) | / |
| Ventilatori (nivo buke) | 22.5dBA |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34124 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 06.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719072859466 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | Nema |
| Materijal | Aluminijum, Bakar, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
43.190 RSD


Login and Registration Form