MSI MAG CORELIQUID 280R - vodeno hlađenje
| SKU | 32967 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| EAN | 4719072822552 |
Nema na stanju
Cena:
17.690 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI MAG CORELIQUID 280R vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje renomiranog brenda MSI. Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 80.57 x 66.82 x 48.58 mm. Poseduje sve što želite od vodenog hlađenja, od kvalitetnih materijala pouzdane izdržljivosti do vrhunske tehnologije odvođenja toplote. Prelepi dizajn daje mu ARGB osvetljenje i rotirajuća glava za 270 stepeni. Pumba je integrisana u radijator zarad smanjenja buke i kvalitetnijeg prigušivanja zvuka.

Ključne karakteristike:
- Dvokomorna pumpa
- ARGB osvetljenje
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | MAG CORELIQUID 280R |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 80.57mm x 66.82mm x 48.58mm |
| Radijator (dimenzije) | 312mm x 140mm x 27mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 2 |
| Ventilatori (dimenzije) | 140mm x 140mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 500rpm - 1.800rpm |
| Ventilatori (protok vazduha) | 84.36cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.29mmH2O |
| Ventilatori (ležište) | Ball Bearing |
| Ventilatori (osvetljenje) | ARGB |
| Ventilatori (nivo buke) | 14.8dBA - 33.28dBA |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32967 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719072822552 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
17.690 RSD



Login and Registration Form