Gigabyte AORUS WATERFORCE X 280 - vodeno hlađenje
| SKU | 32971 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331552138 |
Nema na stanju
Cena:
21.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte AORUS WATERFORCE X 280 vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje renomiranog brenda Gigabyte. Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 82 × 82 × 74 mm. Poseduje jedinstveni okrugli LCD 60x60 mm u punoj boji sa podesivom orijantacijom ekrana do 330 stepeni. Sve što želite od vodenog hlađenja na jednom mestu - visoke performanse, nizak nivo buke i ARGB ventilatore. Podržava RGB Fusion 2.0 sinhronizaciju sa drugim AORUS uređajima.

Ključne karakteristike:
- Dvokomorna pumpa
- ARGB osvetljenje
- LCD sa rotacijom do 330 stepeni
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | AORUS WATERFORCE X 280 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4, AMD® TR4, AMD® TRX40, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1366, Intel® 2011, Intel® 2066 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 82mm × 82mm × 74mm |
| Radijator (dimenzije) | 312mm x 140mm x 27mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 2 |
| Ventilatori (dimenzije) | 140mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 2.300rpm ±10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 25.09cfm - 89.18cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 0.25mmH2O - 3.14mmH2O |
| Ventilatori (ležište) | Sleeve bearing |
| Ventilatori (osvetljenje) | ARGB |
| Ventilatori (nivo buke) | 8.06dBA - 44.4dBA |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32971 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331552138 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.499 RSD



Login and Registration Form