DeepCool Castle 360RGB V2 - vodeno hlađenje
| SKU | 34818 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Datum Izlaska | 13.07.2022 |
| EAN | 6933412726616 |
Nema na stanju
Cena:
24.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool Castle 360RGB V2 vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje premium brenda DeepCool. Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 91mm x 79mm x 71mm. Sve što želite od vodenog hlađenja na jednom mestu - visoke performanse, nizak nivo buke i ARGB.
Ključne karakteristike:
- ARGB osvetljenje
- 3 x 120 ventilator
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | Castle 360RGB V2 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4, AMD®sTRX4/s, AMD® sTR4, Intel® 115x, Intel® 1200, Intel® 1700, Intel® 2011, Intel® 2066 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 91mm x 79mm x 71mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 3 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 500rpm - 1.800rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 69.34cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.42mmH20 |
| Ventilatori (nivo buke) | s30 dB(A) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34818 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 13.07.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412726616 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
24.990 RSD


Login and Registration Form