Cooler Master MasterLiquid ML360 Mirror TR4 (MLX-D36M-A18PK-T1) - vodeno hlađenje
| SKU | 33417 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 03.01.2022 |
| EAN | 4719512108413 |
Nema na stanju
Cena:
21.490 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterLiquid ML360 Mirror TR4 (MLX-D36M-A18PK-T1) vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje renomiranog brenda Cooler Master. Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 117.9 × 78.9 × 57.8 mm. . Sve što želite od vodenog hlađenja na jednom mestu - visoke performanse, nizak nivo buke i ARGB ventilatore. Krasi ga prelepo RGB osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- RGB osvetljenje
- 3x 120 ventilator
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | MasterLiquid ML360 Mirror TR4 (MLX-D36M-A18PK-T1) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® TR4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 117.9mm x 78.9m x 57.8mm |
| Nivo buke | <10dBA |
| Radijator (dimenzije) | 394mm x 119mm x 27.2mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 3 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 650rpm - 1.800rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 62cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.5mmH2O |
| Ventilatori (nivo buke) | 8dBA - 27dBA |
| Osvetljenje | RGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33417 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 03.01.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512108413 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.490 RSD



Login and Registration Form