Cooler Master MasterLiquid ML120L V2 RGB (MLW-D12M-A18PC-R2) - vodeno hlađenje
| SKU | 33080 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512095584 |
Nema na stanju
Cena:
9.699 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2 RGB (MLW-D12M-A18PC-R2) vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje renomiranog brenda Cooler Master. Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 79 × 76 × 47.1 mm. . Sve što želite od vodenog hlađenja na jednom mestu - visoke performanse, nizak nivo buke i ARGB ventilatore. Krasi ga prelepo RGB osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- RGB osvetljenje
- 120 SickleFlow ventilator
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | MasterLiquid ML120L V2 RGB (MLW-D12M-A18PC-R2) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 79.9mm x 76mm x 47.1mm |
| Nivo buke | <15dBA |
| Radijator (dimenzije) | 157mm x 119.6mm x 27.2mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 1 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 650rpm - 1.800rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 62cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.5mmH2O |
| Ventilatori (ležište) | Sleeve bearing |
| Ventilatori (osvetljenje) | ARGB |
| Ventilatori (nivo buke) | 8dBA - 27dBA |
| Osvetljenje | RGB |
| Dimenzije | 157mm x 119.6mm x 27.2mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33080 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512095584 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.699 RSD



Login and Registration Form