ASUS ROG Strix LC 120 - vodeno hlađenje
| SKU | 33420 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 03.01.2022 |
| EAN | 4718017403177 |
Nema na stanju
Cena:
22.190 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS ROG Strix LC 120vodeno hlađenje za vaš računar.
Vodeno hlađenje renomiranog brenda ASUS. Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 80mm x 80mm x 45mm. Sve što želite od vodenog hlađenja na jednom mestu - visoke performanse, nizak nivo buke i RGB.

Ključne karakteristike:
- RGB osvetljenje
- 1 x 120 ventilator
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | ROG Strix LC 120 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4, AMD® TR4, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 2011, Intel® 2011-3, Intel® 2066 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 80mm x 80mm x 45mm |
| Radijator (dimenzije) | 150mm x 122mm x 27mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 1 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 800rpm - 2.500rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 80.95cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 5.00mmH20 |
| Ventilatori (nivo buke) | 37.6dB(A) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33420 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 03.01.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017403177 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
22.190 RSD



Login and Registration Form