Thermaltake Toughliquid 360 ARGB hlađenje premium kvaliteta.
| SKU | 37942 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| EAN | 4713227527989 |
Nema na stanju
Cena:
18.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Thermaltake Toughliquid 360 ARGB - vodeno hlađenje premium kvaliteta.
Ključne karakteristike:
- Intel LGA 2066/2011-3/2011/1700/1200/1156/1155/1151/1150 AMD AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2/FM1
Specifikacija:
| Proizvođač | Thermaltake |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | Thermaltake Toughliquid 360 ARGB |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel LGA 2066/2011-3/2011/1700/1200/1156/1155/1151/1150 AMD AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2/FM1 |
| Dimenzije | 395 x 120 x 27 mm |
| CPU displej | Ulazna snaga: 1.15W Tip displeja: 2.1” TFT-LCD (IPS) Rezolucija displeja: 480x480 (RGB) px Interfejs: Micro USB na USB (9PIN) Kompatibilnost: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Pumpa | Snaga: 12V / 5V Brzina motora: 3200 rpm |
| Ventilatori | 3 komada Dimenzije: 120 x 120 x 25 mm Brzina: PWM 500~2500 rpm Nivo buke: 28.1 dB-A Maks. protok vazduha: 72.69 CFM Maks. pritisak vazduha: 3.78 mm-H2O Konektor: 2510–4 Pin |
| Crevo | Dužina: 400 mm Materijal: Guma |
| Boja | Crna |
| Osvetljenje | ARGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37942 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4713227527989 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | ARGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
18.999 RSD



Login and Registration Form