COOLER MASTER Sickleflow 200 ARGB ventilator (MFX-B3DN-08NP2-R1) ventilator za vaš računar!
| SKU | 37368 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512124024 |
Nema na stanju
Cena:
3.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
COOLER MASTER Sickleflow 200 ARGB ventilator (MFX-B3DN-08NP2-R1) premium kvaliteta.
COOLER MASTER Sickleflow 200 ARGB ventilator (MFX-B3DN-08NP2-R1) je ventilator za računar od proizvođača Cooler Master dimenzija 120mm.
Ključne karakteristike:
- Nivo buke 5.5dBa - 12dBa, 5.5dBa - 20dBa, 5.5dBa - 22dBa
- 35cfm, 46cfm, 62cfm protok vazduha
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Ventilator |
| Model | MasterFan SF120M ARGB (MFZ-B2DN-20NPA-R1) |
| Broj obrtaja | 800rpm ± 10% |
| Protok vazduha | 102.8CFM |
| Pritisak vazduha | 1.35mmH2O |
| Nivo buke | 5.5dBa - 12dBa, 5.5dBa - 20dBa, 5.5dBa - 22dBa |
| Dimenzije | 200mm x 200mm x 25mm |
| Ležište | Sleeve bearing |
| Osvetljenje | Adresibilni RGB |
| Težina | 330g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 37368 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512124024 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Boja | Crna |
| Format | 200mm |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.999 RSD



Login and Registration Form