Apacer 32GB AH335 USB 2.0 flash Green - USB Flash memorija
| SKU | 33040 |
|---|---|
| Brend | Apacer |
| EAN | 4712389914354 |
Nema na stanju
Cena:
899 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Apacer 32GB AH335 USB 2.0 flash Green - USB Flash memorija / super cena.
USB Flash memorija kapaciteta 32 GB.
Specifikacija:
| Proizvođač | APACER |
| Tip | USB Flash |
| Kapacitet | 32 GB |
| Model | 32GB AH335 USB 2.0 flash Green |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33040 |
|---|---|
| Brend | Apacer |
| Vrsta | USB Flash |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4712389914354 |
| Kapacitet | 32GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
899 RSD



Login and Registration Form