Corsair K55 PRO RGB i Harpoon PRO RGB - tastatura i miš
| SKU | 33509 |
|---|---|
| Brend | Corsair |
| Datum Izlaska | 16.01.2022 |
| EAN | 840006638476 |
Nema na stanju
Cena:
12.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Corsair K55 PRO RGB i Harpoon PRO RGB - Combo tastatura + miš / super cena.
Corsair K55 PRO RGB i Harpoon PRO RGB gejmerski combo tastature i miša. Pravi poklon za gaming početnike. Zajedno, ovaj duo dolazi sa osnovnim karakteristikama za pojačavanje vaše igre. Intuitivni režimi RGB pozadinskog osvetljenja, 6 namenskih makro tastera, multi-taster anti-ghosting i kontrole medija pružaju prilagođavanje i kontrolu neophodne za pobedu. Tihi i reaktivni tasteri pružaju minimalnu buku i zadovoljavajući osećaj bez žrtvovanja performansi. HARPOON RGB miš je napravljen za performanse, sa optičkim senzorom za igre od 6000 DPI sa naprednim praćenjem za preciznu kontrolu i laganim, oblikovanim dizajnom koji podržava najbrže pokrete.

Ključne karakteristike:
- Gaming kombo tastatura i miš
- RGB pozadinsko osvetljenje
- Miš podesive rezolucije do 6,000 DPi
- Tihi i reaktivni tasteri
Specifikacija:
| Proizvođač | Corsair |
| Tip | Tastatura + Miš |
| Model | K55 + Harpoon RGB |
| Povezivanje | Žično, USB 2.0, Type-A |
| Boja | Crna |
| Broj tastera | 111 |
| Marko tasteri | 6 programbilnih |
| Polling rate | 1,000Hz |
| Tip tastera | Rubber Dome |
| Podesiva visina | Da, LED 7 modova |
| Multimedijalni tasteri | Da, do 8 tastera |
| Multimedijalni tasteri | 12 preko FN tastera |
| Antighosting | Da |
| On-board memorija | Da |
| Osvetljenje | Da |
| Win Lock key | Da |
| Dodatno | Wrist rest |
| Težina tastature | 820 g |
| Broj tastera miša | 6 programbilnih OMRON svič |
| Izdržljivost tastera miša | ~ 20 miliona klikova |
| Rezolucija | Podesiva, do 6.000 DPi |
| Osvetljenje miša | RGB (1 zona) |
| On-board memorija | Da |
| Težina | 85 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33509 |
|---|---|
| Brend | Corsair |
| Vrsta | Komplet |
| Datum Izlaska | 16.01.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 840006638476 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 6400 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Format | 100% (Full Size) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.999 RSD



Login and Registration Form