Genesis Thor 380 RGB Blue Swtich - gejmerska tastatura
| SKU | 31782 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969426939 |
Nema na stanju
Redovna cena :
9.999 RSD
7.499 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 2.500 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis Thor 400 RGB Red Swtich - gejmerska tastatura // Super cena.
Gaming tastatura Genesis Thor 400 je mehanička tastatura sa crvenim svičevima, sa prelepim RGB pozadinskim svetlom. Antighosting je podržan na na svim tasterima, a poseduje i win key lock taster. Takođe, na raspolaganju imate i 12 multimedijalnih tastera.

Ključne karakteristike:
- Idealan izbor za gejmere
- potpun antighosting tastera
- Win Key Lock
OVDE MOŽETE PREUZETI SOFTWARE ZA TASTATURU GENESIS THOR 400 RGB (LINK).
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Tastatura |
| Model | Thor 400 RG Red |
| Boja | Crna |
| Pozadinsko osvetljenje | RGB |
| Broj tastera | 104 |
| Tip tastera | Mehanički, Crveni |
| Numerička tastatura | Da |
| Dimenzije | 34 x 193 x 435 mm |
| Stil tastature | Visoki profil |
| Povezivanje | Žično, USB tip A |
| Dužina kabla | 1.60 m |
| Težina | 810 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 31782 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969426939 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Format | 100% (Full Size) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
9.999 RSD
7.499 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 2.500 RSD



Login and Registration Form