RAZERBlackWidow V3 - Yellow Switch- mehanička gejmerska tastatura
| SKU | 29895 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Datum Izlaska | 01.05.2021 |
| EAN | 8886419346869 |
Nema na stanju
Cena:
16.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
RAZER BlackWidow V3 - Yellow Switch - mehanička gejmerska tastatura
Razer BlackWidow V3 je mehanička gejmerska tastatura sa Razer žutim svičevima. Poseduje prelepo Razer Chroma pozadinsko osvetljenje u 16.8 miliona različitih boja i to tasteru. Sadrži naslon za ruke, čineći vaše iskustvo znatno prijatnijim. Aluminijmska konstrukcija je izuzetno čvrsta, a kapice od tastera su dvoslojno presvučene ABS plastikom što znači da se oznake nikada ne mogu izbrisati zbog predugog korišćenja. Dok kuckate na njoj, oseća se taj taktilni osećaj ugodnosti i brzine koju ova tastatura poseduje.

Ključne karakteristike:
- 5 on-the-board profila i cloud storage omogućava da igrate bilo gde
- Izdržljivost tastera čak do 80 miliona klikova
- Žuti Razer svičevi
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | mehanička gejmerska tastatura |
| Model | BlackWidow V3 |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Žično USB |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Tip tastera | Mehanički žuti svičevi |
| Ergonomski dodaci | Da, wrist rest |
| Programbilnost tastera | Full programbilni |
| Osvetljenje | Pozadinsko RGB Chroma osvetljenje 16.8 miliona boja |
| Anti-ghosting tasteri | Svi |
| Softver | Razer Synapse 3 |
| On-Board Memory | Da, 5 profila |
| Dimenzije | 450.7 x 248.4 x 42.3 mm |
| Težina | 1.423 g |
| Broj tastera | 108 |
| Numerički deo | 10 |
| Multimedijalni tasteri | Preko Fn tastera |
| Odziv (polling rate) | 1000Hz/1ms |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29895 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Tastatura |
| Datum Izlaska | 01.05.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419346869 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | Full Size (100%) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
16.999 RSD



Login and Registration Form