eShark Tokugawa ESL GC2 - gejmerska stolica
| SKU | 33073 |
|---|---|
| Brend | eShark |
| Datum Izlaska | 14.11.2021 |
| EAN | 0736373268944 |
Nema na stanju
Cena:
63.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
eShark Tokugawa ESL GC2 gejmerska stolica - idealna za gejming i rad od kuće!
Profesionalna eShark Tokugawa ESL GC2 gejming stolica je ergonomski podesiva stolica dizajnirana za gejming izrađena od PU kože. Silikonski točkovi osiguravaju glatko kretanje po podu. Izrađena je od mekane eko kože za ugodno iskustvo i tokom dugotrajnog korišćenja. Nasloni za ruke se mogu podešavati po visini, pomerati gore/dole, unutra i spolja.
Ključne karakteristike:
- Ergonomski podesiva stolica
- Dugotrajni gaming bez bolova u vratu
- 4D naslon za ruke
Specifikacija:
| Proizvođač | eShark |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Tokugawa ESL GC2 |
| Boja | Crna |
| Rotacija | 360° |
| Materijal | PU |
| Podešavanje nagiba | Da |
| Naslon | 4D |
| Zaključavanje nagiba | Da |
| Točkovi | 5, silikonski 60 mm |
| Visina sedišta | 47.5 – 53.5cm |
| Veličina sedišta | 56×58 mm |
| Visina naslona | 85 cm |
| Širina naslona (ramena) | 54 cm |
| Nosivost | 120kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 33073 |
|---|---|
| Brend | eShark |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Datum Izlaska | 14.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0736373268944 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
63.999 RSD


Login and Registration Form