| SKU | 38685 |
|---|---|
| Brend | SteelSeries |
| EAN | 5707119041072 |
Steelseries Arctis Nova 7X Wireless - multiplatformske premium bežične gejmerske slušalice
Slušaj zvuk igre kao nikada ranije. Prenesi se u drugi svet impresivnih igara. Svemogući audio je ovde. Vrhunska jasnoća i kvalitet zvuka spajaju se u Nova Pro akustičnom sistemu, podižući lestvicu onoga što zvuk u igrama znači. SteelSeries audio inženjeri pogurali su okvir za legendarne performanse sa Premium High Fideliti drajverima, postižući čistoću zvuka za razliku od bilo koje druge slušalice za igre.

Dvostruke USB veze podržavaju Xbox, PC, Mac, PlayStation, Switch, VR i još mnogo toga. Nova Pro akustični sistem sa vrhunskim drajverima visoke rezolucije i softverom sonara. Aktivno poništavanje buke (ANC) sa režimom transparentnosti. Vruća zamena između 2 baterije za neograničeno vreme igranja. Simultani 2,4 GHz i Bluetooth kombinuju igru i zvuk za mobilni. Mikrofon za poništavanje buke napajan veštačkom inteligencijom sa prikrivenim dizajnom na uvlačenje. OLED bazna stanica omogućava direktnu kontrolu nad EK i podešavanjima.
Ključne karakteristike:
- DTS surround zvuk
- Nagrađivani kvalitet zvuka Arctis
- 2.4G Wireless povezivanje
- Kompatabilne sa XboX, PC, Mac, PlayStation ili Switch
Specifikacija:
| Proizvođač | SteelSeries |
| Tip | Bežične slušalice sa mikrofonom |
| Model | Arctis Nova 7X |
| Boja | Crna |
| Konekcija | 2.4G Wireless, Bluetooth v 5.0 |
| Zvučnici | Neodijum, 40 mm |
| Frekvencioni opseg (slušalice) | 20-22000 Hz |
| Osetjivost (slušalice) | 98 dB |
| Impedensa (slušalice) | 38 oma |
| Frekvencioni opseg (mikrofon) | 100-6500 Hz |
| Osetjivost (mikrofon) | -38 dB |
| Impedensa (mikrofon) | 2200 oma |
| Trajanje baterije | 44 Hours - 2.4GHz Quantum 2.0 Gaming Wireless / 36 Hours - 2.4GHz Quantum 2.0 Gaming Wireless + BT (18-22 hours per battery) |
| Brzina punjenja baterije | 15 mins for 3 hours play |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 38685 |
|---|---|
| Brend | SteelSeries |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5707119041072 |
| Active Noise Cancellation | Da |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | PC, Playstation 5, XBOX |
| Konekcija | Wireless |
| Boja | Crna |



Login and Registration Form