Povezivanje je bežično, i to preko Xbox Wireless tehnologije. Razer Triforce titanium zvučnici prečnika 50mm omogućavaju da se svaki zvučnik čuje kao tri, gde visoki, srednji i niži tonovi pružaju kristalno čist zvuk. Razer Kaira Pro White Headset - vrhunske slušalice za Xbox!
| SKU | 38466 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8886419379164 |
Nema na stanju
Cena:
17.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Slušalice Razer Kaira Pro Xbox - White - kvalitetne gejmerske slušalice
Razer Kaira Pro su bežične gejmerske slušalice specijalno dizajnirane za Xbox Series X/S kao i za mobilne uređaje. Povezivanje je bežično, i to preko Xbox Wireless tehnologije. Razer Triforce titanium zvučnici prečnika 50mm omogućavaju da se svaki zvučnik čuje kao tri, gde visoki, srednji i niži tonovi pružaju kristalno čist zvuk. HyperClear Supercardioid mikrofon je odvojiv a povezuje se preko 3.5mm priključka, dok ušni jastučići su izrađeni od memorijske pene i time pružaju maksimalni komfor tokom najdužih gejming sesija. U sebi imaju i jedan ugrađen mikrofon koji je veoma koristan prilikom obavljanja poziva dok ste u pokretu.

Ključne karakteristike:
- Veoma udobne
- Savitljivi i odvojivi mikrofon
- Kontrolna tabla na kablu
- RGB pozadinsko osvetljenje
- Triforce Titanium Zvučnici
- Do 20h trajanje baterije
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Slušalice |
| Model | Kaira Pro Wireless |
| Boja | Bela sa zelenim detaljima |
| Konekcija | Bežično |
| Sistem | Stereo |
| Osvetljenje | Razer Chroma RGB |
| Impedansa | 32 oma |
| Frekvencija | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Osetljivost | 108 dB |
| Osetljivost mikrofona | -38 dB |
| Dimenzija zvučnika | 50 mm |
| Težina | 365 g |
| Trajanje baterije | do 15 h (sa isključenim RGB osvetljenjem) |
| Kompatibilnost | Xbox / Windows (sa adapterom koji se prodaje odvojeno) / mobilni uređaji |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38466 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419379164 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | PC, XBOX |
| Konekcija | Wireless |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
17.999 RSD



Login and Registration Form