Povezivanje je bežično, i to preko Xbox Wireless tehnologije ili preko Bluetooth 5.0. Razer Triforce titanium zvučnici prečnika 50mm omogućavaju da se svaki zvučnik čuje kao tri, gde visoki, srednji i niži tonovi pružaju kristalno čist zvuk.
| SKU | 29898 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8886419378600 |
Nema na stanju
Cena:
24.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Razer Kaira Pro Wireless Headset for Xbox Series X - gejmerske slušalice
Razer Kaira Pro su bežične gejmermeske slušalice specijalno dizajnirane za Xbox Series X/S kao i za mobilne uređaje. Povezivanje je bežično, i to preko Xbox Wireless tehnologije ili preko Bluetooth 5.0. Razer Triforce titanium zvučnici prečnika 50mm omogućavaju da se svaki zvučnik čuje kao tri, gde visoki, srednji i niži tonovi pružaju kristalno čist zvuk. HyperClear Supercardioid mikrofon je odvojiv a povezuje se preko 3.5mm priključka, dok ušni jastučići su izrađeni od memorijske pene i time pružaju maksimalni komfor tokom najdužih gejming sesija. U sebi imaju i jedan ugrađen mikrofon koji je veoma koristan prilikom obavljanja poziva dok ste u pokretu.

Ključne karakteristike:
- Veoma udobne
- Savitljivi i odvojivi mikrofon
- Kontrolna tabla na kablu
- RGB pozadinsko osvetljenje
- Triforce Titanium Zvučnici
- Do 20h trajanje baterije
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Slušalice |
| Model | Kaira Pro Wireless |
| Boja | Crna sa zelenim detaljima |
| Konekcija | Bežično |
| Sistem | Stereo |
| Osvetljenje | Razer Chroma RGB |
| Impedansa | 32 Oma |
| Frekvencija | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Osetljivost | 108 dB |
| Osetljivost mikrofona | -38 dB |
| Dimenzija zvučnika | 50 mm |
| Težina | 330 g |
| Trajanje baterije | do 20 h (sa isključenim RGB osvetljenjem) |
| Kompatibilnost | Xbox / Windows (sa adapterom koji se prodaje odvojeno) / mobilni uređaji |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29898 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419378600 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
24.999 RSD



Login and Registration Form