ASUS RT-AX1800U Dual-Band Wi-Fi 6 Router premium kvaliteta.
| SKU | 37742 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 20.04.2023 |
| EAN | 4711081542513 |
Nema na stanju
Cena:
8.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ASUS RT-AX1800U Dual-Band Wi-Fi 6 - ruter vrhunskog kvaliteta.
Ključne karakteristike:
- Režim mobilne igre - Smanjite zaostajanje i kašnjenje za mobilne igre jednim dodirom na ASUS Router aplikaciju
- Podrška za ASUS AiMesh - Stvorite fleksibilnu mrežu za ceo dom pomoću AiMesh kompatibilnih rutera
Specifikacija:
| Proizvođač | Asus |
| Tip | Ruter |
| Model | RT-AX1800U Dual-Band Wi-Fi 6 |
| Network Standard | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IPv4, IPv6 |
| Eksterna antena | Eksterna antena x 4 dual-band |
| Slanje/Primanje | 4.804Mbps (5GHz), 1.148Mbps (2.4GHz) |
| Memorija | 128 MB, 256MB RAM |
| Frekvencija rada | 2.4GHz - 5GHz |
| Portovi | RJ-45 1x 10/100/1000 BaseT for WAN, 3x 10/100/1000 BaseT for LAN USB priključci 1x USB 2.0 (tip A) |
| Protok | 10/100/1000Mbps |
| Tasteri | WPS, Reset, Power, Wireless on/off |
| LED Indikator | Power, Wi-Fi x 2, WAN x 1, LAN x 1, USB x 2, WPS x 1 |
| Težina | 1.12kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | DDNS, Access Point, Repeater, Media bridge, DHCP server, AiMesh |
Detalji
| SKU | 37742 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Ruter |
| Datum Izlaska | 20.04.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081542513 |
| Tip | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Konekcija | 1xWAN, 3xLAN, USB |
| Frekvencija | 2.4GHz - 5GHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
8.199 RSD



Login and Registration Form