Ruter ASUS AX5400 Dual Band WiFi 6 RT-AX82U PS5 compatabile
| SKU | 29591 |
|---|
Prodaja Ruter ASUS AX5400 Dual Band WiFi 6 RT-AX82U PS5 compatabile - ruter / Super cena.
Ruter ASUS AX5400 Dual Band WiFi 6 RT-AX82U PS5 compatabile. Nova generacija WiFi 6 - uživajte u brzim brzinama do 5400Mbps uz najnoviji WiFi 6 (802.11ax) i 160MHz kanalima. Smanjite lag i kašnjenje za mobilne igre jednim dodirom na ASUS ruter aplikaciji. Vizuelno lepšim čini ga i pozadinsko RGB osvetljenje. Poseduje ASUS AiMesh podršku koja omogućava da stvorite mrežu za ceo dom. Uz AiProtection PRO (Trend Micro) sa WPA3 i naprednim roditeljskim nadzorom vaša mreža biće najsigurnija u komšiluku. Namenski port za igre daje prioritet bilo kom žičnom uređaju koji je na njega povezan. Povežite svoje uređaje na 5 GHz i izbegnite zagušeni opseg od 2.4GHz dok istovremeno uživate do 8.4 x većoj brzini. Takođe, opcioni DFS otključava do 15 kanala u 5GHz opsegu. Podešavanje je jednostavnu putem aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Idealan za Sony PlayStation 5 (PS5 konzole)
- Smanjite lag i kašnjenje za mobilne igre jednim dodirom na ASUS ruter aplikaciji
- RGB osvetljenje
- AiProtection PRO
- ASUS AiMesh podrška
- Idealan za mobilni gaming
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Ruter |
| Model | RT-AX82U AX5400 Dual Band WiFi 6 |
| Boja | Crna |
| Mreže | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IPv4, IPv6 |
| AX tehnologija | Da |
| Brzina prenosa podataka | 802.11a : up to 54 Mbps; 802.11b : up to 11 Mbps; 802.11g : up to 54 Mbps; 802.11n : up to 300 Mbps; 802.11ac (1024QAM) : up to 4333 Mbps; 802.11ax (2.4GHz) : up to 574 Mbps; 802.11ax (5GHz) : up to 4804 Mbps |
| Antena | Eksterna antena x 4 |
| Prenos / Prijem | 2.4 GHz 2 x 2; 5 GHz-2 4 x 4 |
| Procesor | 1.5 GHz tri-core processor |
| Memorija | 256 MB Flash, 512 MB RAM |
| Boost | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access); Beamforming: standard-based and universal; 1024-QAM high data rate; 20/40/80/160 MHz bandwidth |
| Radna frekvencija | 2.4G Hz / 5 GHz |
| Portovi | RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 1, RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 4; USB 3.2 Gen 1 x 1 |
| Osvetljenje | RGB |
| Težina | 740 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
| SKU | 29591 |
|---|---|
| Vrsta | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Akcija | Redovna cena |
| Konekcija | 1xWAN, 4xLAN, USB |
| Frekvencija | 2.4GHz - 5GHz |


Login and Registration Form