KINGSTON DIMM DDR5 16GB (2x8GB kit) 6000MT/s KF560C36BBEAK2-16 FURY Beast RGB EXPO je vrhunski memorijski kit koji kombinuje izuzetne performanse, atraktivan dizajn i podršku za RGB osvetljenje, pružajući neosporan rad i estetski užitak za vaš računar.
| SKU | 53672 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617331905 |
Na stanju
MP cena :
36.999 RSD
35.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
KINGSTON DIMM DDR5 16GB (2x8GB kit) 6000MT/s KF560C36BBEAK2-16 FURY Beast RGB EXPO - RAM memorija
RAM memorija od proizvođača KINGSTON, kapaciteta od 6GB DDR5.
Specifikacija:
| Kapacitet | 16GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina prenosa podataka | 6.000MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | 36-38-38 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | Intel XMP 3.0, EXPO |
| RGB | Da |
| Serija | Fury Beast |
| Broj modula u pakovanju | 2 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53672 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617331905 |
| Memorija | 16GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 6.000MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
36.999 RSD
35.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form