Idealan za svakog gejmera, ovaj računar kombinuje moćni procesor Ryzen 7 5700X na B550M K matičnoj ploči sa snažnom RTX 4060 8GB grafičkom karticom, garantujući da možeš igrati sve tvoje omiljene igre bez problema.
| CPU | AMD AM4 Ryzen 7 5700X 3.4GHz |
| MB | AM4 Gigabyte B550M AORUS ELITE rev. 1.1 HDMI/DVI/M.2 |
| GPU | Gigabyte GeForce RTX 4060 GV-N4060WF2OC-8GD 8GB 128bit 2xDP/2xHDMI |
| RAM | DDR4 32GB 3600MHz (2x16) Kingston Fury Beast RGB KF436C18BBAK2/32 |
| SSD | M.2 NVME 1TB Kingston SNV2S/1000G |
| SKU | 52836 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| EAN | 1234567890408 |
Nema na stanju
Cena:
119.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Računar GAME CENTAR Comet - Ryzen Ryzen 7 5700X/32GB/1TB/RTX 4060 8GB - visokokvalitetan gejmerski računar.
Opremi se savršenim gejming računarom za uživanje u najnovijim igrama. Sa procesorom Ryzen 7 5700X 3.4GHz, RTX 4060 8GB grafičkom karticom i Gigabyte B550M matičnom pločom, spreman si za svaku igračku avanturu.
Konfiguracija:
| Proizvođač | Game Centar |
| Tip | Desktop računar |
| CPU | AMD AM4 Ryzen 7 5700X 3.4GHz - Tray |
| Ploča | AM4 Gigabyte B550M AORUS ELITE rev. 1.1 HDMI/DVI/M.2 |
| Radni takt procesora | 3.4GHz - 4.6GHz |
| Broj jezgara | 8 |
| Procesorsko ležište (socket) | AM4 |
| Čipset | B550M Chipset |
| RAM | DDR4 32GB 3600MHz (2x16) Kingston Fury Beast RGB KF436C18BBAK2/32 |
| Grafika | Gigabyte GeForce RTX 4060 GV-N4060WF2OC-8GD 8GB 128bit 2xDP/2xHDMI |
| SSD | Kingston M.2 NVME 1TB SNV2S/1000G 3500MBs/2100MBs |
| Hladnjak | LC Power Cosmo LC-CC120-ARGB-PRO |
| Napajanje | Gigabyte 650W GP-P650B Bronze |
| Kućište | Gigabyte GB-C200G |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

Napomena: Iako se trudimo da budemo što precizniji, ne možemo garantovati potpunu tačnost informacija i fotografija artikala prikazanih na ovom sajtu.
Detalji
| SKU | 52836 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 1234567890408 |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Materijal | Metal, Staklo |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Snaga | 650 W |
| Socket | AMD AM4 |
| Frekvencija | 3.4GHz |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
119.999 RSD



Login and Registration Form