Intel Core i7-11700F 8-Core 2.50GHz (4.90GHz) Box - procesor
| SKU | 32992 |
|---|---|
| Brend | Intel |
| EAN | 5032037215572 |
Nema na stanju
Cena:
38.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Intel Core i7-11700F 8-Core 2.50GHz (4.90GHz) Box - procesor premium kvaliteta.
Intel Core i7-11700F 8-Core 2.50GHz (4.90GHz) Box premium procesor kompanije Intel. Intel Core su modernizovane centralne procesorske jedinice (CPU) za potrošače, radne stanice i entuzijaste računare srednjeg opsega koje prodaje Intel Corporation. Ovi procesori su zamenili postojeće procesore Pentium srednje i visoke klase u vreme njihovog predstavljanja, premeštajući Pentium na početni nivo.

Ključne karakteristike:
- i7
- 8 jezgra
- 2.5GHz
Specifikacija:
| Proizvođač | Intel |
| Tip | Procesor |
| Model | Core i7-11700F 8-Core 2.50GHz (4.90GHz) Box |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt | 2.5GHz |
| Turbo frekvencija | 4.9GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1200 |
| Keš memorija | 16MB Intel® Smart Cache |
| Proces izrade | 14nm |
| Magistrala | 8 GT/s |
| TDP | 65W |
| Podržane tehnologije | Hyper-Threading, Intel® Boot Guard, Intel® Deep Learning Boost, Intel® Turbo Boost 2.0, Intel® vPro, VT-x |
| Pakovanje | Box |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 32992 |
|---|---|
| Brend | Intel |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5032037215572 |
| Broj jezgara | 8 |
| Generacija procesora | Intel Core i7 |
| Model | i7-11700F |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Socket | Intel 1200 |
| Frekvencija | 2.5GHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
38.199 RSD



Login and Registration Form