AMD Ryzen 5 5600 6 cores 3.5GHz (4.4GHz) Box - procesor
| SKU | 34136 |
|---|---|
| Brend | AMD |
| Datum Izlaska | 07.04.2022 |
| EAN | 4869890228323 |
Nema na stanju
Cena:
23.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
AMD Ryzen 5 5600 6 cores 3.5GHz (4.4GHz) Box procesor / super cena.
Procesor renomiranog brenda AMD radne frekvencije 3.5GHz (4.4GHz turbo).
Specifikacija:
| Proizvođač | AMD |
| Tip | Procesor |
| Model | AMD Ryzen 5 5600 6 cores 3.5GHz (4.4GHz) Box |
| Broj jezgara | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| TDP | 65 W |
| Radna frekvencija | 3.9 GHz |
| Turbo frekvencija | 4.4 GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Keš memorija | 16MB L3 |
| Integrisani grafički procesor | / |
| Frekvencija | 1900 MHz |
| Proces izrade | 7nm |
| Arhitektura | 64bit |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34136 |
|---|---|
| Brend | AMD |
| Datum Izlaska | 07.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4869890228323 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
23.999 RSD



Login and Registration Form