MOYE Bambino 4G Smart Watch Black-Pink - pamteni sat za decu.
MOYE Bambino 4G Black-Pink smart watch brenda MOYE. Bambino je mali pametni sat za decu sa ugrađenim mikrofonom i zvučnikom i predstavlja savršenu zamenu za pametni telefon. Jednostavan je za korišćenje, a poseduje i GPS, kao i mogućnost ubacivanja Micro SIM kartice. Praćenjem lokacije, u svakom momentu možete znati gde se dete nalazi, a poseduje i funkciju alarma koja vas obaveštava ukoliko dođe do hitnih slučajeva. Lako se povezuje putem besplatne aplikacije i tako možete da pratite kretanje vašeg deteta. Sat poseduje sledeće funkcije: pedometar, praćenje stanja sna, sportske aktivnosti, praćenje zvuka, dvosmerne razgovore, alarm, SOS, DND režim, kao i daljinsko gašenje. Ima i ugrađenu baterijsku lampu, koja se lako može aktivirati dvoklikom na taster.
Ključne karakteristike:
- 680 mAh baterija
- Besplatna aplikacija
- GPS
- SOS
Specifikacija:
| Proizvođač | MOYE |
| Tip | Smart Watch |
| Model | Bambino 4G Smart Watch Black-Pink |
| Boja | Crno/Roza |
| Dimenzije | 80 x 80 x 70 mm |
| Baterija | 680 mAh |
| GSM Chipset | ASR3603S |
| Ekran | 1,4" |
| Kamera | Da |
| Vodootpornost | Ne |
| Masa | 160 g |
| Aplikacija | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Login and Registration Form