Zowie Camade II Mouse Bungee - Divina Pink
| SKU | 34414 |
|---|---|
| Brend | Zowie |
| Datum Izlaska | 25.04.2022 |
| EAN | 4718755080739 |
Nema na stanju
Cena:
3.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Zowie Camade II Mouse Bungee - Divina Pink - pomaže da Vas miš više nikad ne iznervira.
Zowie Camade II Mouse Bungee - Divina Pink omogućava da lakše upravljate svojim mišem. Podesive visine u 3 različitih uglova, od 105-159 mm, a težine 380 grama.

Specifikacija:
| Proizvođač | Zowie |
| Tip | Nosač Mouse Bungee |
| Model | Camade II Divina Pink |
| Boja | Roze |
| Podesiv ugao | Da, 3 nivoa 105-159 mm |
| Materijal | ABS |
| Dimenzije | 105 x 96 x 82 mm |
| Težina | 380 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34414 |
|---|---|
| Brend | Zowie |
| Vrsta | Držač kabla miša |
| Datum Izlaska | 25.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718755080739 |
| Boja | Roza |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.799 RSD



Login and Registration Form