| SKU | 50300 |
|---|---|
| Brend | FSP |
| EAN | 4711173877394 |
Seasonic G12 GM-650 80+ Gold - Energija za vrhunske performanse.
Napredna efikasnost i pouzdanost sastavljeni su u 650W Seasonic G12 GM-650 polu-modularnom napajanju sa sertifikatom 80+ Gold. Ovo napajanje donosi neuporedivu stabilnost i energetsku efikasnost, pružajući snagu koju tvoj sistem zaslužuje. Sa polu-modularnim dizajnom, možeš prilagoditi kablove kako bi postigao čistu i urednu unutrašnjost kućišta, povećavajući protok vazduha i optimizujući performanse. Bez obzira da li gradiš novi računar ili nadograđuješ postojeći, 650W Seasonic G12 GM-650 će te odvesti korak bliže ka vrhunskom iskustvu sa neometanim radom i dugotrajnom pouzdanošću. Osiguraj rad tvog sistema sa snagom i elegancijom uz ovo izvanredno napajanje!
Ključne karakteristike:
- Napajanje 650W
- Aktivno hlađenje
- Polu-Modularno
- 80+ Gold sertifikat efikasnosti
Specifikacija:
| Proizvođač | Seasonic |
| Tip | Napajanje |
| Model | G12 GM-650 80+ Gold |
| Topologija | Active PFC |
| Snaga | 650W |
| Efikasnost | 90% |
| Vrsta kablova | Polu-modularni |
| Sistemi zaštite | OCP (Over Current Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection) |
| +12V snaga | 648W |
| +12V naponske grane (1) | 54A |
| +5V naponske grane | 20A |
| +3.3V naponske grane | 20A |
| CPU 8pin | 2 |
| PCI Express 8pin | 2(6+2pin) |
| SATA | 6 |
| Molex 4pin | 3 |
| Hlađenje | Aktivno |
| Veličina ventilatora | 120mm x 120mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 140 x 150 x 86 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 50300 |
|---|---|
| Brend | FSP |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711173877394 |
| Tip | Polu modularno |
| Boja | Crna |
| Model | 80 Plus Gold |
| Materijal | Metal, Plastika |
| Snaga | 650 W |



Login and Registration Form