RAIDMAX Napajanje 700W Vortex RX-700AC-V 80PLUS BRONZE premium napajanje za tvoj računar!
| SKU | 37244 |
|---|---|
| Brend | Raidmax |
| Datum Izlaska | 08.03.2023 |
| EAN | 719392168471 |
Nema na stanju
MP cena :
5.399 RSD
5.199 RSD
UŠTEDA 200 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
RAIDMAX Napajanje 700W Vortex RX-700AC-V 80PLUS BRONZE napajanje / super cena.
Napajanje brenda Raidmax snage 700W, klasifikacije efikasnosti 80 Plus Bronze.
Ključne karakteristike:
- Napajanje 700W
- 80 Plus bronze klasifikacija efikasnosti
- OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection)
Specifikacija:
| Proizvođač | Raidmax |
| Tip | Napajanje |
| Model | 700W Vortex RX-700AC-V 80PLUS BRONZE |
| Tip | Active PFC |
| ATX Standard | 12V |
| Snaga | 700 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Bronze |
| Vrsta kablova | Fiksni |
| Sistemi zaštite | OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection) |
| +12V naponske grane (1) | 60A |
| +12V naponske grane (max. kombinovana) | 700W |
| Ostale naponske grane (+5V) | 20A |
| Modularni priključci | ATX 24pin 24(20+4)pin ATX 8pin (EPS 12V) 1(4+4)pin SATA 7 Molex 4pin 4 |
| Ostale naponske grane (max. kombinovana) | 100W |
| Fiksni priključci | TX 24pin 24(20+4)pin ATX 8pin (EPS 12V) 1(4+4)pin PCI Express 8pin 2x 8(6+2)pin SATA 5 Molex 4pin 4 |
| Tip hlađenja | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 135mm x 135mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 140mm x 86mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37244 |
|---|---|
| Brend | Raidmax |
| Vrsta | Napajanje |
| Datum Izlaska | 08.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 719392168471 |
| Tip | Standardno |
| Model | 80 Plus Bronze |
| Snaga | 700 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
5.399 RSD
5.199 RSD
UŠTEDA 200 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form