Cooler Master V650 SFX GOLD 650W (MPY-6501-SFHAGV-EU) 3Y - napajanje za računar
| SKU | 32358 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512098394 |
Nema na stanju
Cena:
19.490 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master V650 SFX GOLD 650W (MPY-6501-SFHAGV-EU) 3Y - napajanje za računar.
Napajanje renomiranog brenda Cooler Master snage 650W. Efikasnost je 90% - poseduje aktivno hlađenje i 1 ventilator dimenzija Φ92mm.

Ključne karakteristike:
- Napajanje 650W
- Efiksanost 90%
- Aktivno hlađenje
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Napajanje |
| Model | MPY-6501-SFHAGV-EU |
| ATX Standard | 12V v3.42 |
| PFC | Active PFC |
| Snaga | 650 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Gold |
| Efikasnost | 90% |
| Vrsta kablova | Potpuno modularni |
| Sistemi zaštite | OCP (Over Current Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), UVP (Under Voltage Protection) |
| +12V naponske grane (1) | 54.1A |
| +12V naponske grane (max kombinovana snaga) | 649.2W |
| +5V naponske grane | 20A |
| +3.3V naponske grane | 20A |
| ATX 24pin | 24pin |
| ATX 8pin (EPS 12V) | 1(4+4)pin |
| PCI Express 8pin | 1x 8pin |
| SATA | 8 |
| Molex 4pin | 4 |
| Hlađenje | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 - 92 x 92 mm |
| Format | SFX |
| Dimenzije | 125mm x 100mm x 63.5mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32358 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512098394 |
| Tip | Modularno |
| Model | 80 Plus Gold |
| Snaga | 650 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
19.490 RSD



Login and Registration Form