Be Quiet Straight Power 11 Platinum 1200W, vrhunsko napajanje za najzahtevnije korisnike!
| SKU | 37383 |
|---|---|
| Brend | Be Quiet |
| EAN | 4260052186077 |
Nema na stanju
Cena:
30.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Be Quiet Straight Power 11 Platinum 1200W napajanje.
Napajanje brenda Be Quiet 1200W, klasifikacije efikasnosti 80 Plus Platinum.
Ključne karakteristike:
- Napajanje 1200W
- 80 Plus Platinum klasifikacija efikasnosti
- Sistemi zaštite OPP, OVP, SCP, OCP, UVP, OTP, SIP
Specifikacija:
| Proizvođač | Be Quiet |
| Tip | Napajanje |
| Model | Straight Power 11 Platinum 1200W Platinum |
| Tip | Active PFC |
| ATX Standard | 12V |
| Snaga | 1200W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Platinum |
| Vrsta kablova | Modularni |
| Sistemi zaštite | OPP (Over Power (Load) Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OCP (Over Current Protection), UVP (Under Voltage Protection), OTP (Over Temperature Protection), SIP (Surge & Inrush Protection) |
| +12V naponske grane (4) | 24A, 24A, 38A, 38A |
| +12V naponske grane (max. kombinovana) | 1200W |
| Ostale naponske grane (+5V) | 25A |
| Ostale naponske grane (+3.3V) | 25A |
| Ostale naponske grane (max. kombinovana) | 150W |
| Fiksni priključci (ATX 24pin) | 1x 24(20+4)pin |
| Fiksni priključci (ATX 8pin (EPS 12V)) | 1x 8(4+4)pin, 1x 8pin |
| Fiksni priključci (PATA) | 4 |
| Fiksni priključci (PCI Express 8pin) | 6x 8(6+2)pin |
| Fiksni priključci (SATA) | 11 |
| Floppy | 1 |
| Tip hlađenja | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1x Silent Wings 3 |
| Dimenzije ventilatora | 135mm x 135mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 170mm x 150mm x 86mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37383 |
|---|---|
| Brend | Be Quiet |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4260052186077 |
| Tip | Modularno |
| Model | 80 Plus Platinum |
| Snaga | 1200 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
30.499 RSD



Login and Registration Form