ASUS ROG-STRIX-550G 550W - napajanje
| SKU | 52243 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 192876535240 |
Nema na stanju
Cena:
10.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS 550W - ROG-STRIX 550G - napajanje za računar.
Napajanje renomiranog brenda ASUS snage 550W. Efikasnost je 80% - poseduje aktivno hlađenje i 1 ventilator dimenzija ?135mm.
Ključne karakteristike:
- Napajanje 550W
- Efiksanost 80%
- Aktivno hlađenje
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Napajanje |
| Model | ROG-STRIX 550G |
| Ulazni napon | 100 - 240V |
| PFC | Active PFC |
| Snaga | 550 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Gold |
| Efikasnost | 80% |
| Vrsta kablova | Fiksni |
| Sistemi zaštite | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| +12V naponske grane (1) | 45.A |
| +5V naponske grane | 20A |
| +3.3V naponske grane | 20A |
| ATX 24pin | 24(20+4)pin |
| SATA | 8 |
| Molex 4pin | 3 |
| Hlađenje | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 - 135 x 135 mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 160mm x 150mm x 86mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52243 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 192876535240 |
| Tip | Modularno |
| Boja | Crna |
| Model | 80 Plus Gold |
| Snaga | 550 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.499 RSD



Login and Registration Form