SAMSUNG Odyssey G5 LC32G55TQWRXEN 31.5" - monitor
| SKU | 34706 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Datum Izlaska | 15.06.2022 |
| EAN | 8806092010673 |
Nema na stanju
Cena:
51.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Samsung Odyssey G5 LC32G55TQWRXEN 31.5" - idealan zakrivljen monitor za gaming premium kvaliteta.
Samsung Odyssey LC32G55TQWRXEN 31.5" 32-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. rezolucije 2560 x 1440 sa brzinom osvežavanja od 144Hz dizajniran je za profesionalne igrače i impresivnu igru. Poseduje Adaptive-Sync (FreeSync™) tehnologiju koja omogućava fluidnu igru bez seckanja.
Ključne karakteristike:
- 32 inča
- VA panel
- Zakrivljen 1000R
- Adaptive-Sync (FreeSync™)
Specifikacija:
| Proizvođač | SAMSUNG |
| Tip | Monitor |
| Model | Odyssey G5 LC32G55TQWRXEN 31.5" |
| Boja | Crna |
| Veličina | 32 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Nativni kontrast | 2.500:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Black Equalizer, Flicker Free |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 2.0, 1x 3.5mm |
| Zvučnici | / |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 710.1 x 533.6 x 272.6 mm |
| Težina | 5.7kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34706 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 15.06.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806092010673 |
| Dijagonala | 32'' |
| Boja | Crna |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Model | Odyssey G5 |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
51.499 RSD


Login and Registration Form